قوانین و مقررات

شرکت مدار طراحان تدبیر نو هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را بدون اجازه صریح آن به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند ، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.
 وب سایت رسمی کیت آموز پلاس (kitamoozplus.ir) با استفاده از فرمها ، اطلاعات تماس کاربران (مانند نام ، آدرس ، شماره تلفن تماس ، پست الکترونیک و ...) را دریافت و برای سفارشات ، درخواستها ، خدمات پس از فروش و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده می نماید.
همچنین شرکت مدار طراحان تدبیر نو ممکن است برای ارتباط با مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار ، خدمات و سرویس های ویژه برای اعضای وب سایت ، ایمیل یا پیامک ارسال نماید در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند ، می توانند عضویت دریافت خبرنامه شرکت مدار طراحان تدبیر نو را در پروفایل خود لغو کنند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.  
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ها ، و خبرنامه های شرکت مدار طراحان تدبیر نو ندارید ، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
rtechp

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای کیت آموز پلاس محفوظ می باشد.